Hava Taksi ile Ulaşım Çok Kolay!

Türkiye’nin en çeşitli özel uçak ağına sahip TAHE Havacılık filosu sayesinde uçuş programınızı kendiniz belirlerken profesyonel ve deneyimli uçuş ekibimizin gerçekleştirdiği dakik, güvenli ve keyifli uçuşlarla, seyahatlerinizde en ideal çözümleri sunmaktadır.

Kiralama süreci basit bir telefon aramasıyla veya online iletişim formu talebiyle başlatılabilir. Gitmek istediğiniz yere, zamana ve yolcu kapasitesine uygun, doğru hava aracına karar verildikten sonra, iniş izinleri ve üst geçiş müsaadeleri, havalimanı yer hizmetleri gibi bazı ayarlamalar yapılmaktır. Bu ayarlamalar, uçuşa direk etki edeceğinden, hatta uçuşun iptaline bile yol açabileceğinden çok önemlidir.

Özel Uçak kiralama taleplerinizde, erişim ve işletme ağımızdaki birbirinden farklı kapasite ve menzillerde çeşitli uçakları bir araya getirerek, tamamen şeffaf fiyatlandırma politikası ile, gitmek istediğiniz yere ve zamana en iyi adapte olacak uçağa tek elden ulaşma imkanı sağlıyoruz. Yüksek trafik hacmimizin avantajı sayesinde TAHE Havacılık olarak, günümüz zorlu iş dünyası taleplerine rasyonel ve cazip teklifler sunarak, lüks ve verimli özel seyahat hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Profesyonel yönetim ekibimiz ve Hizmet kalitemiz ile sadece bir telefon uzağınızda ve 7/24 hizmetinizdeyiz. İş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, yorulmadan, sıra beklemeden, zaman kazandıran, keyifli uçuşlar için, tüm özel uçak taleplerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.