TAHE Havacılık

Zaman hepimiz için önemlidir. Seyahatlerimizin en önemli sorunu tarifeli seferlere olan bağımlılığın zaman yönetimine negatif etkisidir. 2007 Yılında kurulan TAHE Havacılık, havayolu şirketlerinin rota ve uçuş saatlerinden bağımsız hareket etmenizi sağlar ve yer bulma sorununu ortadan kaldırır.

Nereye ne zaman uçacağınıza siz karar verir, değerli zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Uçağımıza ayak basar basmaz, misyonumuz sizi istediğiniz yere zamanında, güvenli ve rahat bir şekilde ulaştırmaktır. Özel havacılık şirketleri arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni, kalitenin vazgeçilmezleri arasında bulunan, güvenilirlik, hizmet kalitesi ve esnekliğe önem vermemizden kaynaklanmaktadır. Seyahatiniz sırasında ekibinizle rahat bir ortamda randevularınız için hazırlık yapabilir veya istediğiniz menülerden oluşan servisimiz eşliğinde, dinlenerek güzel vakit geçirebilirsiniz.

TAHE Havacılık, “Hava Taksi İşletmeciliği” sektöründe TÜV Rheinland Uluslararası Standartlar Sertifikasyon ve Denetim A.Ş.’nin ISO 9001: 2015 denetleme standartlarını başarı ile tamamlamıştır. Uçaklarımızın teknik bakımları, uluslararası standartlarda yetkilendirilmiş bakım merkezlerinde yapılmaktadır. Deneyimli Kaptan Pilotlarımız, Teknik Personelimiz ve Kabin Görevlilerimiz, düzenli olarak denetlemelere tabidir ve güncel eğitimlere katılmaktadırlar.

Misyonumuz, maksimum güvenlik standartlarında hizmet sunmanın ve yürütmenin yanı sıra ihtiyaçlarınıza uygun, güvenli ve konforlu hava ulaşımını sağlamaktır.